XX POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI – wyniki etapu szkolnego

18 października odbył się etap szkolny XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „WPISANI W HISTORIĘ”. W tym roku szkolnym jego tematem jest piękno polskiej przyrody. Bardzo nas cieszy, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy na  przygotowując się do niego, wybrali piękne wiersze mówiące o niezwykłych walorach ojczystej przyrody.  Jury w składzie: p. Mariola Dominiczak oraz p. Wiesława Szubarga oceniły recytacje uczniów w następujący sposób:

Klasy IV-VI

I miejsce – Martyna Kilian – klasa VIa,
II miejsce – Zuzanna Tomowiak – kl. IVc,
III miejsce – Zuzanna Maciejewska – kl. IVc.

Klasy VII -VIII
I miejsce – Agata Kilian – klasa VIIIb,
II miejsce – Urszula Lachowicz – klasa VIIc,
III miejsce – Paula Konieczna – kl. VIIId.

Zwycięzcom gratulujemy

Podczas etapu powiatowego konkursu reprezentować naszą szkołę będą:
kl. IV -VI – Martyna Kilian  i Zuzanna Tomowiak

kl. VII – VIII – Agata Kilian i Urszula Lachowicz

Wiesława Szubarga

 

 

Skip to content