XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

Dnia 01.10.2021r. w naszej szkole odbył się XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku do akcji zgłosiły się 5,643 szkoły z 27 państw. 

Celem akcji było zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny sposób i okazją do nadrobienia ,,tabliczkowych’’ zaległości po wakacjach. 

W naszej szkole ten dzień był obchodzony w szczególny sposób. Uczniowie klas 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6a, 7a, 7c, 7e oraz 8b opieką pań Joanny Konary, Katarzyny Żmudy, Bernadety Marczak i Marzeny Kasprzak zmierzyli się z tabliczką mnożenia rozwiązując w wyznaczonym czasie przykłady tabliczki mnożenia i dzielenia. Osoby, które bezbłędnie rozwiązały zadania otrzymały Certyfikat i tytuł ,,Eksperta Tabliczki Mnożenia ‘’. Uczniowie niektórych klas mieli bardzo trudne zadanie do musieli rozkodować i zakodować hasło matematyczne, które polegało na znajomości tabliczki mnożenia.  

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym więcej osób otrzyma certyfikat. 

GALERIA

Joanna Konara

Skip to content