Wyróżnienie dla zespołu ,,ANGEL DANCE’’

Dnia  05.06.2017r. szkolny zespół taneczny ,,ANGEL DANCE’’ prowadzony przez Angelikę Pawlak – uczennicę klasy 3D,  w składzie: Paulina Bączyk, Oliwia Budzińska, Oliwia Garbarek, Lena Lipa, Zosia Pohl, Magdalena Żerdzińska oraz Anastazja Karasińska wziął udział w Międzypowiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych ,,Taniec piękny, taniec zdrowy’’ w Kleczewie. Główną ideą Przeglądu było spotkanie dzieci i młodzieży, nauczycieli i instruktorów kochających taniec i muzykę.

W Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie ponad 40 zespołów tanecznych w przedziale wiekowym od 7 do 19 lat prezentowało swoje umiejętności taneczne w wybranej przez siebie formie tanecznej takiej jak: taniec nowoczesny, taniec i piosenka, a także taniec ludowy.

,,ANGEL DANCE’’ przygotował choreografię do muzyki z filmu Minionki (Minions), dziewczyny bez żadnej tremy wyszły na scenę i zaprezentowały swój układ taneczny, który spotkał się z dużym aplauzem ze strony publiczności. Pomimo dużej konkurencji, zespół prowadzony przez Angelikę zdobył wyróżnienie w Międzypowiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych ,,Taniec piękny, taniec zdrowy’’. Nagrody ufundowane zostały przez Panią Poseł Krystynę Łybacką.

Serdeczne gratulacje dla zespołu ,,ANGEL DANCE’’ oraz instruktorki za zdobycie wyróżnienia w tym Tanecznym Przeglądzie. Życzę dalszych sukcesów, doskonalenia własnego warsztatu pracy oraz czerpania radości z tańca.

FILMIK 1

FILMIK 2

 

 Natalia Stachowiak

Skip to content