Wyniki konkursu „Komiksowe życie bohaterów literackich”

Pierwszy z konkursów organizowanych w ramach projektu „Zaczytana szkoła” rozstrzygnięty! Niełatwe zadanie stanęło przed jury, ponieważ uczniowie stworzyli wiele bardzo interesujących, różnorodnych komiksów, dzięki którym możemy przypomnieć sobie znane z książek przygody różnych bohaterów lub poznać intrygujące pomysły kolejnych perypetii postaci literackich.

W kategorii klas 4-6 wyróżniono pięcioro uczniów:

I miejsce – Joanna Waszkowiak kl. 5 b i Zuzanna Jędrzejczak kl. 5 b

II miejsce – Martyna Górna kl. 4 a i Barbara Łopusińska kl. 5 c

III miejsce – Grzegorz Kruk kl. 5 b

W kategorii klas 7-8 wyróżniono dziewięcioro uczniów:

I miejsce – Antonina Grzywacz kl. 7 d i Zuzanna Zych kl. 7 a

II miejsce – Igor Klimek kl. 8 c, Magdalena Łopusińska kl. 8 c, Weronika Wąsowska kl. 8 c, Marcelina Czeladzka kl. 8 d

III miejsce – Milena Deneka kl. 7 c, Sandra Samardakiewicz kl. 7 c i Maja Szulc kl. 7 a

Wszystkie prace konkursowe można będzie niebawem podziwiać na korytarzu drugiego piętra, na razie zapraszamy na stronę FB szkoły, by przyjrzeć się nagrodzonym pracom.

Anna Ciesielska

Anna Chilczuk-Bech