WYNIKI KONKURSU GMINNEGO ,, MÓJ KALENDARZ ADWENTOWY”

Nasza szkoła już po raz dwunasty była organizatorem gminnego konkursu MÓJ KALENDARZ ADWENTOWY. I tym razem nas nie zawiedliście swoją kreatywnością i pomysłowością w wykonaniu swoich prac. Pani dyrektor Alicja Trybus wraz z nauczycielkami języka niemieckiego Arletą Dąbrowską-Tatarynowicz i Joanną Szajek dokonały oceny kalendarzy i oto wyniki: 

      I miejsce : Barbara Bobrowska kl.VIIb SP nr 2 w  Mosinie 

                         Marta Stelmaszyk  kl.VIa SP nr 2 w  Mosinie 

     II miejsce : Wiktoria Nowak SP Rogalin 

                          Mateusz Konieczny kl.Va SP nr 2 w  Mosinie 

     III miejsce : Adam Grześkowiak kl.VIa SP nr 2 w Mosinie 

                           Zofia Jurgiewicz kl.VIc SP nr 2 w Mosinie 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie , prace laureatów można obejrzeć do stycznia przy wejściu do korytarza szkolnego. Tych, którzy nie zdążyli w tym roku, zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku w trzynastej już edycji tego konkursu. 

 

                                                                                                                          Joanna Szajek 

                                                                                                                         Arleta Dąbrowska- Tatarynowicz 

Skip to content