Wydłużenie terminu składania prac na Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki „Wielkopolanie w czasie II wojny światowej”

Organizatorzy Konkursu informują, że do 15 kwietnia 2024 r. można nadsyłać prace na Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki „Wielkopolanie w czasie II wojny światowej”. Konkurs skierowany jest dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych w woj. wielkopolskim.

O wydłużeniu terminu składania prac zadecydowali Organizatorzy Konkursu: Muzeum Martyrologiczne w Żabikowie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie. Konkurs odbywa się pod patronatem Centrum Instytut Wielkopolski przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu.

Nowy termin składania prac konkursowych:

  1. Prace konkursowe należy przesłać na adres Muzeum Martyrologicznego w Żabikowie do dnia 15.04.2024 r. (decyduje data stempla pocztowego).
  2.  Laureaci wyłonieni zostaną do dnia 30.04.2024 r.
  3. Gala wręczenia nagród odbędzie się 21.05.2024 r.

 

Zmianie nie ulegają pozostałe warunki Konkursu. Więcej informacji o Konkursie na stronach internetowych Organizatorów dostępnych pod adresami e-mail: www.zabikowo.eu oraz www.sp2mosina.edu.pl.

 

 

Skip to content