Wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum

Dnia 3 października w godzinach od 8:00 do 11:30 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział członkowie oddziałów : IA, IB, IC, ID, IIA, IIB, IIC, IIIA, IIIB, IIIC oraz IIID. W skład komisji weszli : Maurycy Szulakiewicz, Jakub Ławecki, Maciej Piwowarczyk, Patryk Kabaciński, Zofia Czaplicka, Nikodem Demuth, Stanisław Szmyt, Weronika Majchrzak, Jakub Olejniczak oraz Błażej Garus.

Wybory przebiegły bezproblemowo. Uczniowie byli zobowiązani do stroju galowego oraz posiadania ważnej legitymacji szkolnej, bez której głosowanie było niemożliwe.

Wyniki wyborów ogłosimy podczas Gali Oskarowej w czwartek 13.10.2016, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyborów.

Opiekun SU,

Marta Tomczyk