Witaj szkoło!

Nowy rok szkolny , nowe wyzwania. Z niewielkim opóźnieniem, 02 września 2024 roku, rozpoczęliśmy kolejny , niezwykle wymagający rok szkolny.

Pani Dyrektor, Alicja Trybus, już o 9 przywitała nie tylko Uczniów klas IV- VIII , ale także Grono Pedagogiczne i licznie przybyłych Rodziców. Głos zabrał także Gość Specjalny, Proboszcz parafii w Mosinie. Słowa otuchy i życzenia dobrego roku pozytywnie nastroiły przybyłych do nowych zadań. Rozpoczęcie uświetniła część artystyczna przygotowana przez wychowanków Pani Arlety Dąbrowskiej – Tatarynowicz , klasę VII a.

W godzinach przedpołudniowych uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego klas 0-3 uświetniło pasowanie na ucznia a także część artystyczna przygotowana przez uczniów z nauczania początkowego oraz ich wychowawczynie. Uczniowie i rodzice w ten niezwykły dzień nie kryli wzruszeń.

Z okazji nowego roku szkolnego życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom a także Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu pogody ducha oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych działań.