VI Powiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych Obcojęzycznych

Pierwszego grudnia odbył się VI Powiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych Obcojęzycznych.
Jego celem było propagowanie wśród młodzieży chęci rozwijania umiejętności językowych oraz poznanie najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych.
Uczennice naszej szkoły Zuzanna Musielak i Amelia Szulc z klasy VIIc z piosenką Jingle Bells zajęły pierwsze miejsce w kategorii Zespół- szkoła podstawowa VII, oddziały gimnazjalne II-III.
Atmosfera panująca na konkursie mile zaskoczyła nasze uczennice i towarzyszącą im panią Siwczak. Świąteczny nastrój można było odczuć na każdym kroku. Pięknie udekorowana scena, słodki poczęstunek dla uczestników, śnieg za oknem, a do tego piękne świąteczne piosenki sprawiały, iż każdy czuł, że święta są już tuż, tuż.
Był to wyjątkowy konkurs, który można polecić uczniom naszej szkoły.

Zuzanna Musielak