Usypaliśmy wielką Górę Grosza!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

wielu z Was mocno zaangażowało się w zbiórkę groszy w ramach kolejnej już edycji akcji charytatywnej „Góra Grosza”. Łącznie uzbieraliśmy imponująco wiele – 207,1 kg groszy!

Świetlica szkolna i Samorząd Uczniowski ogłosiły konkurs dla wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych, by zmobilizować się wspólnie do zbierania groszy, które Towarzystwo Nasz Dom wykorzystuje do wspierania dzieci i młodzieży. Liczył się każdy grosz, jednak niektóre klasy zasłużyły na szczególne uznanie:

3 A, która uzbierała 48,05 kg groszy,

1 B z 22,05 kg groszy i 7 C z 19,2 kg groszy.

Bardzo nas cieszy, że pamiętacie o tych, którzy potrzebują pomocy.

Przeprowadzenie akcji nie byłoby możliwe bez Pani Danuty Białas, zaangażowania nauczycieli i uczniów z świetlicy szkolnej oraz pomocy Pana Wiesława Depowskiego, który dostarczył posegregowane i spakowane grosze na pocztę (było co dźwigać!).

Czekamy jeszcze na ogólnopolskie podsumowanie akcji, które przekażemy społeczności szkolnej.

Na fotorelację z akcji zapraszamy na szkolny Fb. – GALERIA

Anna Ciesielska