Uczniowie naszej szkoły promują zdrowe odżywianie

Dnia 22.04.17r. w Mosinie na parkingu przed budynkiem Medicomplex i Tesco odbyła się „Biała Sobota” . Głównym celem imprezy była promocja zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Mieszkańcy naszego miasta i gminy mogli skorzystać z darmowych konsultacji lekarskich i podstawowych badań oraz poczęstować się zdrowymi przekąskami, które przygotowały uczennice naszej szkoły wraz z nauczycielkami – panią Lidią Szóstak – Bajer i Arletą Dąbrowską – Tatarynowicz.  Nasze stoisko było kolorowe przez co  przyciągało uwagę. Znajdowały się tam zdrowe kanapki, sałatki, rogaliki, ciasto marchewkowe, ciasteczka owsiane, desery z nasionami chia i mlekiem migdałowym oraz owoce i warzywa przekazane na rzecz naszej akcji przez właściciela sklepu „Warzywa – Owoce”  pana Rembowskiego.  Mimo niesprzyjającej pogody impreza cieszyła się zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta i okolic.

FOTORELACJA

                                                                                  Weronika Szóstak z klasy 2b

Skip to content