Trwa akcja Góra Grosza!

Aby zmobilizować wszystkich do udziału w akcji, a tym samym pomocy potrzebującym dzieciom i młodzieży, prosiliśmy o dostarczenie do piątku zebranych już groszy. Na razie dwie klasy szczególnie wzięły sobie do serca „groszowe pomaganie” – słowa uznania należą się klasie 7c, która zdołała już zebrać  18,7 kg monet oraz klasie 3a, która zebrała ich 15,2 kg! Niektóre klasy nie dostarczyły wcale groszy – czyżby zapomniały o akcji Góra Grosza? Z wynikami dotychczasowej zbiórki możecie się zapoznać na gazetce Samorządu Uczniowskiego na parterze.

Już po świętach dokonamy kolejnego podsumowania, a tymczasem słodkie podziękowanie powędruje do uczniów klasy 7c i 3a, które na razie jako jedyne uzbierały więcej niż 10 kg groszy!

 

Danuta Białas

Anna Ciesielska

Skip to content