Targi Samodzielności z Olą – wycinaj kreatywnie!

Witajcie! Jestem Ola i jestem uczennicą klasy 5e. W związku z Targami Samodzielności przeprowadziłam w klasie 1b spotkanie, na którym uczyłam dzieci robić serwetki z papieru. Byłam bardzo zaskoczona, ponieważ przyszło aż 9 osób! Dla niektórych to może niewiele, ale dla mnie było to bardzo miłe zaskoczenie. Najpierw pokazałam dzieciom, jak taka serwetka wygląda. Potem wytłumaczyłam kolejno, jak należy ją zrobić i nie minęło 5 minut, a już powstawały wspaniałe wzory. Na twarzach dzieci był ciągły uśmiech, rozmawialiśmy sobie bez żadnego stresu. Padło wiele sposobów zastosowania serwetek i ścinków pozostających po ich wycinaniu. Po zajęciach pojawiło się kilka bardzo miłych komentarzy:

,,Było bardzo fajnie. Dziękuję. ”

,,Można robić fajne kształty. ”

,,Olu, dziękujemy Tobie za spotkanie, miłą i kreatywną zabawę. Bardzo fajnie się bawiliśmy. Dla mojego synka było to fajne ćwiczenie a dla mnie, czyli mamy, miłe wspomnienie ze szkolnych dziecięcych lat, jak kiedyś sama na lekcji wykonywałam takie serwetki. Życzę Ci mnóstwa kreatywnych pomysłów. Pozdrawiamy serdecznie. ”

,,Dziękujemy Olu, super zabawa! Czekam na następne spotkanie! ”

,,Oleńko dziękujemy za bardzo miłe i kreatywne zajęcia. Zarówno ja, jak i dzieci świetnie się bawiliśmy, a przy okazji ćwiczyliśmy nowe umiejętności. Burza pomysłów, jaka się tutaj pojawiła, a wywołana jedną wycinanką, była niesamowita. Myślę, że dzieci zainspirowane Twoim spotkaniem, będą tworzyły coraz to nowe ,,cuda”. Dziękujemy! ” – napisała pani Karolina Kilian, czyli wychowawczyni 1b. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam przeprowadzić takie zajęcia. Widok wiecznie uśmiechniętych twarzy dzieci był tak piękny i satysfakcjonujący. Było to cudowne przeżycie i mam nadzieję, że to nie ostatnie takie zajęcia, które poprowadzę! 😀

Ola Głowińska