PLEBISCYT EDUKACYJNY 2024

Szanowni Państwo

jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła, czyli Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie została nominowana do nagrody Szkoła Roku 2024. Konkurs jest organizowany przez Głos Wielkopolski.
Jest to kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Eduacyjnego, który w naszym województwie prowadzi Głos Wielkopolski.
Wszystkie informacje o plebiscycie można znaleźć na www.gloswielkopolski.pl/szkola-roku
Szkoły z czołowych miejsc miejsc rankingów będą prezentowane w artykułach na łamach drukowanego wydania „Głosu Wielkopolskiego”, w serwisach internetowych oraz na Facebooku.
Ponadto nominację otrzymała Pani Jolanta Wiesner oraz Pani Paula Jankowska, nauczycielki klas 0-3, którym serdecznie gratuluję.
Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek 22.10.2024. Wszystkie informacje o akcji, w tym informacje o przetwarzaniu danych, można znależć w serwiesie internetowym pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel.

Alicja Trybus

PLEBISCYT EDUKACYJNY 2024