Pierwszy Dzień Wiosny

W Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie Pierwszy Dzień Wiosny odbył się dość nietypowo. Zamiast tradycyjnego topienia Marzanny, Samorząd Uczniowski zorganizował pokaz mody.  Kostiumy zaprojektowała urocza i niepowtarzalna Coco Szalona. Uczniowie zaprezentowali stroje dla uczniów i nauczycieli, rodziców z dziećmi, sportowców, a nawet historyków. Dodatkowym punktem programu był pokaz mody ekologicznej. Każda klasa projektowała kostium wykonany z gazet i taśmy klejącej. Ponadto każda klasa została zaangażowana w pokaz. Przedstawiciele klas przebrali się za Panią Wiosnę oraz Eleganta. Było dużo śmiechu, szczególnie w starszych klasach, gdzie Paniami Wiosenkami zostali chłopcy, a Elegantami dziewczyny.

To była świetna zabawa.