#SzkołaPamięta

Pamiętamy o Tych co oddali swe życia, by kolejne pokolenie mogło żyć w wolnym kraju.

Uczniowie klasy 8d wraz z wychowawczynią panią Ewą Buksalewicz –Moskal w imieniu Szkoły Podstawowej nr 2 opiekują się Miejscem Pamięci Narodowej na mosińskim cmentarzu.

Uczniowie 8a wraz z wychowawcą Anna Chilczuk – Bech odwiedzili miejsca pamięci w Mosinie

GALERIA

Klasy 3a oraz 3c wraz z wychowawczyniami Aleksandrą Grzelczyk i Dorotą Gołąb wzięły udział w akcji #szkoła pamięta. Uczniowie wybrali się na pobliski cmentarz by uporządkować i zapalić znicze przy bezimiennych i opuszczonych grobach.  Spacerując po Mosinie zatrzymali się przy tablicy upamiętniającej rozstrzelanych przez hitlerowców 20 X 1939 r. Mieszkańców Gminy Mosina.

GALERIA

                                                                              Aleksandra Grzelczyk