Organizacja pracy szkoły od dnia 18 stycznia 2021r.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie informuje, że od dnia 18 stycznia 2021 r. (poniedziałek)  uczniowie klas   I-III   przechodzą w stacjonarny tryb nauki.

Oddziały przedszkolne oraz świetlica szkolna będą funkcjonować bez zmian również w formie stacjonarnej.

Ustalony harmonogram/plan dnia (lub tygodnia) dla danej klasy  ( 0 – III ) zamieszczony zostanie na stronie szkoły oraz przesłany Państwu w tym tygodniu przez dziennik Librus.

Harmonogramy/plany dnia (lub tygodnia) opracowane zostały zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia oraz możliwościami szkoły.

Bardzo proszę, o zapoznanie się z wytycznymi:

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych – Kuratorium Oświaty w Poznaniu (ko.poznan.pl)

Alicja Trybus

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie