OPATRUNEK NA RATUNEK oraz CZAPKA DLA DZIECI Z AFGANISTANU

plakat
Serdecznie zachęcam całą szkolną społeczność do udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio: Opatrunek na ratunek oraz Czapka dla dzieci z Afganistanu. Zbieramy: bandaże (dziane i elastyczne), gazy, plastry, rękawiczki jednorazowe oraz czapki zrobione na drutach lub wełnę na czapki.
Zebrane środki opatrunkowe zostaną wysłane do szpitali misyjnych w Afryce, a czapki jesienią do Afganistanu. Zbiórka opatrunków będzie prowadzona w dniach 06- 17 maja, a czapek do 31 maja. Środki opatrunkowe oraz czapki należy wkładać do pojemnika na parterze przy wejściu do szkoły.
Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio Organizacja z misją- jesteśmy Szkołą z misją, ten tytuł zobowiązuje.
Beata Buchwald
koordynator akcji

Skip to content