Medaliści w Taekwondo Olimpijskim z naszej szkoły

W ostatni weekend marca 9 uczniów Naszej szkoły brało udział w 2 turniejach Taekwondo Olimpijskiego.

W sobotę w Finale Ligi Taekwondo XX Wesołek, rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych i walce sportowej, zdobywając medale lub ocierając się o podium.  w swoich kategoriach 3 złote medale zdobyły Ania Dera z kl. 5a i Basia Bobrowska z kl. 5b, srebrny medal wywalczyła Emilia Osses z kl. 4c, tuz za podium znaleźli się Zosia i Staś Jurgiewicz oraz Julia i Filip Jakubowscy.

W niedzielę w I Grand Prix Wielkopolski zawodnicy UKS Fighters Mosina startowali w konkurencji walki sportowej. W swoich kategoriach złoty medal wywalczyła Alicja Szymandera klasa 2a, srebrny medal Basia Bobrowska klasa 5b, natomiast brązowy medal Emilia Osses klasa 4c, tuż za podium znaleźli się Ania Dera i Wojtek Szymandera.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Skip to content