Konkurs plastyczny – „Pisanka Wielkanocna 3D” – dla uczniów klas 4 – 8

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 do udziału w Konkursie Plastycznym pod tytułem:

Pisanka Wielkanocna 3D”

ORGANIZATOR

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie

CELE KONKURSU

Pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnym”                                                                Poznanie różnych technik plastycznych wykorzystywanych do wykonywania ozdób wielkanocnych.Prezentacja twórczości uczniów społeczności uczniowskiej.

UCZESTNICY

Uczniowie klas 4-8

FORMAT

Praca przestrzenna

TECHNIKA WYKONANIA

Uczestnicy konkursu wykonują przestrzenną (stojącą) pisankę wielkanocną dowolną techniką plastyczną, z wykorzystaniem jak najmniejszej ilości elementów gotowych. W pracy nie mogą być użyte żadne produkty spożywcze (jajka, rzeżucha, owoce…)

KRYTERIA OCENY

Pomysłowość ujęcia tematyki konkursowej, estetykę pracy i oryginalność.

TERMINY

Rozpoczęcie konkursu: 4 marca 2024 r.

Zakończenie konkursu: 20 marca 2024 r.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Prace należy złożyć w świetlicy szkolnej, do pracy dołączamy metryczkę z imieniem, nazwiskiem, klasą wykonawcy ozdoby,

OGŁOSZENIE WYNIKOW

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe po zakończeniu konkursu.

PRAWA ORGANIZATORA

Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich prezentowania.

Zapraszają organizatorzy konkursu !!!