Konkurs na kartkę walentynkową w języku angielskim – „The Best Valentine’s Card”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „The Best Valentine’s Card” –najlepsza kartka walentynkowa w języku angielskim.

Regulamin

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-6 Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie.
  • Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez ucznia kartki walentynkowej w formacie A4 lub A5, przy użyciu dowolnej techniki plastycznej.
  • Karta powinna zawierać życzenia w języku angielskim.
  • Ocenie podlegać będzie: wkład ucznia, pomysłowość, walory artystyczne pracy.
  • Uczniowie przebywający na nauczaniu zdalnym swoje prace mogą pozostawić w szkolnej skrzynce bądź wysłać zdjęcie pracy na adres mailowy: patrycja.golab@sp2mosina.edu.pl do 18.02.2022
  • Podpisaną prace imieniem, nazwiskiem i klasą należy dostarczyć do nauczyciela języka angielskiego Doroty Górskiej lub Patrycji Gołąb do 18.02.2022.

Rozstrzygnięcie nastąpi 25.02.2022

• Zwycięzcy otrzymają upominki oraz dyplomy. Dla osób, które zajęły miejsca 1-3 przewidziane dodatkowe punkty z zachowania.

Cele konkursu:

• Rozbudzenie zainteresowania językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych.
  • Rozwijanie twórczej aktywności uczniów poprzez kształtowanie ich wrażliwości estetycznej.
  • Rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi.

Powodzenia!

Patrycja Gołąb