Koniec roku szkolnego

23 czerwca, po raz ostatni w tym roku szkolnym, zadźwięczał szkolny dzwonek, oznajmiając, że oto kończy się czas dziesięciomiesięcznej wytężonej pracy i zaczyna się czas beztroskich wakacji. Jako pierwsi rok szkolny zakończyli uczniowie Gimnazjum, następnie uczniowie klas I-III SP. Ostatnimi, którzy 23 czerwca rozstali się na długie dwa miesiące ze szkołą, byli uczniowie klas IV-VI SP.
Zanim nasi uczniowie odebrali świadectwa i pożegnali się ze swymi Wychowawcami i Nauczycielami, dziękując im za ich codzienny trud i troskę, Pani Dyrektor, Alicja Trybus życzyła im, by czas wakacji wykorzystali na odpoczynek i zabawę, zwiedzanie pięknych miejsc i nawiązywanie nowych przyjaźni. Ze szczególną troską zwróciła się do uczniów klas trzecich gimnazjum. Życzyła im, by dostali się do wybranych szkół, realizowali w nich swe marzenia, osiągając jednocześnie jak najlepsze wyniki.

Wiesława Szubarga

Skip to content