„KĘS SŁODKIEGO DLA DOBREGO, CZYLI BLACHY POD PACHY” CIASTA DLA WOLONTARIUSZY

Nasza szkoła dołączyła do akcji, w której można upiec ciasto dla osób, segregujących i przygotowujących dary dla uchodźców z Ukrainy.
Wypieki zbierane są w piątki lub soboty, aby rozdać je wśród wolontariuszy- szczególnie w punktach zbiórek dla Ukrainy.
W dwa kolejne piątki- 25.03.2022r. oraz 01.04.2022r. uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu przynieśli własnoręcznie upieczone blachy z plackami i wspaniałe, kolorowe muffinki. Dołączyliśmy również kartki z pozdrowieniami i podziękowaniami dla wszystkich osób, które poświęcają swój wolny czas na taki ogrom pracy. Paczki z ciastami zostały zawiezione dla wolontariuszy oraz służb mundurowych z Targów Poznańskich.
Mamy informację, że wypieki wszystkim smakowały.
Dziękujemy naszym chętnym uczniom oraz ich rodzinom za udział w kolejnej charytatywnej akcji.
Opiekunki
Szkolnego Koła Wolontariatu:
Anna Arlt-Stelmachowska
Barbara Skoczylas

 

 

 

Skip to content