Pozdrowienia ze szkoły w RŚA

Szanowni Państwo!

Z radością przekazujemy Wam list napisany przez siostrę Barbarę Samborską w imieniu dzieci ze szkoły, którą Państwo wspieracie.

Dziękujemy, że dzięki Wam mogły kolejny rok chodzić do szkoły i zadbać o swoją przyszłość. To w kraju, w którym żyją bardzo ważne. Dzięki edukacji w przyszłości będą mogły lepiej funkcjonować. Sama umiejętność pisania i czytania nie jest tam tak oczywista, bardzo często dziecko chodzące do szkoły jest jedyną osobą w rodzinie, która nie jest analfabetą. Tym bardziej jestem wdzięczna za Państwa zaangażowanie i Wielkie Serca.

Z wyrazami głębokiego szacunku

Justyna Janiec-Palczewska

Prezes Fundacji 

Pokój i Dobro! 

Drodzy Przyjaciele Misji!

Dzisiaj wspólnie dziękowaliśmy Panu Bogu za rok szkolny, za opiekę nad nami i oczywiście za Was wszystkich, którzy nam pomagacie  i nam towarzyszycie.  Przed nami jest  jeszcze egzamin pisemny, który zadecyduje czy otrzymamy promocję czy też nie, dlatego koniec  roku szkolnego będzie dopiero 29 czerwca ale już dziś dziękujemy za ten rok.

Nasza szósta klasa ma swoje egzaminy dopiero pod koniec lipca więc od dziś zaczną wakacje żeby powrócić po połowie lipca na zajęcia – powtórka przed egzaminami. 

Bardzo dziękujemy za Wasze dobre serca i  pamiętamy o Was w naszej modlitwie 

Dzieci z Ngaoundaye

 

Skip to content