English Around Us – wyniki konkursu

Dnia 17.03.2017r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – językowego pt. ,,English around us’’, który to skierowany był do uczniów klas IV i V szkoły podstawowej.

Głównym celem konkursu było zmotywowanie uczniów do nauki j. angielskiego, w szczególności słownictwa otaczającego nas w życiu codziennym oraz rozwijanie spostrzegawczości i pomysłowości.

Uczniowie zostali poproszeni o znalezienie jak największej liczby  napisów w języku angielskim ( np. na opakowaniach produktów spożywczych, środków czystości, w gazetach, na ulicy, na ubraniach, itp.), wycięcie ich i przyklejenie na kartkę brystolu.

Komisja w składzie: p. Natalia Stachowiak, p. Agnieszka Stachowska – Bimkiewicz oraz   p. Agnieszka Czajor, oceniając pracę brały przede wszystkim pod uwagę estetykę wykonania pracy, zgodność z tematem oraz poprawność tłumaczenia wyrazów i wyrażeń. Decyzja związana z wyłonieniem zwycięzcy nie była łatwa, ponieważ w konkursie wzięło udział aż 16 prac przygotowanych przez uczniów klas IV i V.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce  – Katarzyna Kozak z kl. IVb

II miejsce – Aleksandra Lamenta z kl. Va

Hubert Szydłowski z kl. IVb

III miejsce – Damian Dobosz z kl. IVb

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w konkursie i zachęcamy do podejmowania nowych wyzwań związanych z językiem angielskim.

FOTORELACJA

Natalia Stachowiak

Skip to content