Dzień Chłopaka – Dzień Krawata w naszej szkole

30 września to wyjątkowa data w naszej szkole ponieważ w tym dniu wszyscy chłopcy obchodzą swoje święto. Postanowiliśmy więc  wyróżnić ten dzień i wprowadzić do naszego ubioru coś charakterystycznego dla męskiej garderoby. We wszystkich naszych klasach uczniowie pojawili się  ubrani w piękne i kolorowe krawaty wykonane z różnych materiałów. Prezentowali się wyjątkowo wytwornie i elegancko.  Nie jest to popularne święto, ale może tym bardziej warto je wprowadzić do szkolnego kalendarza, chociażby po to, by rozruszać uczniów i dać im chwilkę radości.
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do zabawy. Mamy nadzieję, że za rok wszyscy wezmą udział w naszej zabawie.

Joanna Konara