Dziękujemy

Zakończyło się głosowanie na książki w konkursie: „Misja – książka”. W konkursie wzięło udział 837 drużyn, w tym nasza, w składzie: Zosia Czaplicka, Nikodem Demuth, Klaudia Fornalik, Ania Stiller, Inez Zalewska.

Podczas dwóch miesięcy trwania konkursu przeżyliśmy, zarówno chwile radosne jak i dramatyczne. Do tych pierwszych należało: napisanie książki, jej zakwalifikowanie do konkursu, nagroda specjalna w postaci druku opowiadań  za spełnienie wymogów regulaminowych i nadesłanie książki na konkurs jako jednej z pierwszych, nadanie książce nr ISBN, dzięki czemu została ona zarejestrowana w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Smutnym momentem było zdjęcie w czasie konkursu części głosów wszystkim drużynom znajdującym się w początkowej jego fazie w pierwszej pięćdziesiątce, w tym naszej.

Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom ZS, Rodzicom, Opiekunowi naszej grupy,  Mieszkańcom Mosiny i okolicznych miejscowości,  wreszcie Wam Koleżanki i Koledzy za wszystkie poprawnie oddane głosy na nasze opowiadania, za okazanie nam wsparcia i zainteresowania, za życzliwość i troskę,   których doświadczaliśmy każdego dnia, wreszcie za przeczytanie naszej książki (25%jej  treści jest dostępne na stronie konkursu).

Dzięki wszechstronnej i szeroko zakrojonej reklamie naszej książki, poznaliśmy smak kolektywnej współpracy oraz doświadczyliśmy ogromnej życzliwości ze strony bardzo wielu osób.

Cieszymy się z tego, że nasza współpraca zaowocowała czymś trwałym – książką, zapisem słownym, który jest wyrazem naszych przeżyć, doświadczeń, emocji.

Egzemplarz  książki „Podróż” – w twardej oprawie i z kolorowymi ilustracjami, od jutra będzie dostępny w szkolnej bibliotece.

Autorzy książki wraz z Opiekunem

Skip to content