Deutsch ist easy

20.03. odbył się w naszej szkole I etap konkursu języka niemieckiego DEUTSCH IST EASY, którego organizatorem jest I LO im. Oskara Kolberga w Kościanie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem szczególnie  wśród uczniów klas III gimnazjum. 15 uczestników w I etapie konkursu rozwiązywało test  gramatyczny , który składał się z 13 zadań. Wyniki I etapu są następujące:

I miejsce – Błażej Garus kl.IIId

II miejsce – Laura Kasprzyk kl. IIIa

III miejsce- Julia Przybylska kl.IIIa

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie!

Miło mi poinformować, że Błażej Garus będzie reprezentował naszą szkołę w finale konkursu , który odbędzie się 11.04 w Kościanie. Trzymamy kciuki – powodzenia!

                                                                                                           Opiekun konkursu-Joanna Szajek

Skip to content