Debata z Panią Magdaleną Jaszczak

„Każdy z nas jest przecież piękny, ale nie każdy to zauważa”

9 czerwca 2016 roku gościliśmy w murach naszej szkoły Panią Magdalenę Jaszczak – – trenera personalnego Loft Fitness, dietetyka, trenerkę fitness, współwłaścicielkę klubu Loft Fitness, zapaloną podróżniczkę. Osobę o wielu pasjach zachęcającą innych do realizacji własnych marzeń
i do aktywnego wypoczynku. Wizyta naszego gościa nie była dziełem przypadku. W naszej szkole propaguje się zdrowy styl życia. W pierwszym półroczu grupa projektowa prowadzona przez Panią Beatę Małecką – Rzeźnikowską pod hasłem „Jedzenie ma znaczenie” zachęcała gimnazjalistów do smakowania darów natury i omijania produktów wysoko przetworzonych. Bardzo zależało nam na tym, by kontynuować temat, a rozmowa ze specjalistą to nie lada przeżycie!
Pani Magdalena Jaszczak w niezwykle przystępny, humorystyczny sposób rozmawiała
z gimnazjalistami o tym, jak dbać o siebie, pokazywała jaka sylwetka damska i męska jest modna, zachęcała zgromadzoną na sali publiczność, do tego by polubić swoje ciało, mądrze jeść, ćwiczyć
i smakować życie. Przekonywała gimnazjalistów do świadomego wybierania produktów żywnościowych i aktywności fizycznej. Zachęcała, by odejść od komputera, wsiąść na rower, przyjść na salę gimnastyczną. Zaprosiła również do klubu Loft Fitness na spotkanie z trenerami personalnymi, do obejrzenia nowoczesnych sprzętów gimnastycznych i oczywiście do skorzystania z nich.
Najatrakcyjniejszą częścią spotkania okazało się ważenie i mierzenie na cudownym sprzęcie – analizatorze wagi i składu ciała. Odważni gimnazjaliści i równie odważna Pani dyrektor Trybus oraz nauczyciele dowiedzieli się nie tylko ile ważą, ale także jak szybka jest przemiana materii w ich ciele, jaką mają masę mięśni i tkanki tłuszczowej. Każdemu zainteresowanemu Pani Magda udzielała wskazówek, jak o siebie zadbać, by poczuć się lepiej i piękniej.
To było niezwykle udane spotkanie!
Motto życiowe Pani Magdy Jaszczak brzmi: „…jeśli się czegoś bardzo chce, to wszystkiego można dokonać – wystarczy odrobinę optymizmu, wiary w sukces, chęci i uśmiechu, aby spełnić swoje i czyjeś marzenia.”
Pani Magdzie dziękujemy za rewelacyjne spotkanie i mądre wskazówki. Wiemy, jak o siebie dbać, a wakacje na pewno będą czasem sprzyjającym mądrej diecie i wszelakiej aktywności fizycznej.
Jeśli macie ochotę zobaczyć kilka migawek fotograficznych ze spotkania, to zapraszamy do galerii.

FOTORELACJA

Anna Chilczuk – Bech

Skip to content