Beccy Fitzpatrick „Black Ice”

Genialny thriller „Black Ice” – zmrozi wam krew w żyłach oraz dostarczy dużej dawki adrenaliny swoimi zwrotami akcji.
Książka opowiada o losach Britt, która wyrusza z przyjaciółką na wyprawę w góry. Już od dawna przygotowywała się na tę wyprawę, która jest spełnieniem jej marzeń. Gdy dziewczyny jadą w końcu na wymarzoną wycieczkę, zatrzymuje je potężna śnieżyca. Britt i jej towarzyszka nie mają już drogi odwrotu, więc zmuszone są opuścić schronienie jakie daje auto i zmierzyć się z matką naturą. Po kilku godzinach mozolnej wędrówki, odnajdują opuszczony domek, w którym czym prędzej postanawiają się schronić. Spotykają tam jednak dwóch mężczyzn, którzy porywają je i przetrzymują dla okupu. Książka jest idealną pozycją dla miłośników thrillerów i kryminałów, genialnie napisana, pełna grozy i niesamowitych zwrotów akcji. Mówiąc prościej, warta przeczytania.

Weronika

Skip to content