Bal karnawałowy w 0a, 0b

O tym, że prawie każde dziecko kocha taniec wiedzą chyba wszyscy. Nasze przedszkolaki też uwielbiają taniec, zabawę i są prawdziwymi mistrzami parkietu.
Tak też było w dniu 24 lutego podczas balu karnawałowego prowadzonego przez ART Zagrodę wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, brały udział w zabawach tanecznych i czasami nam trudno było dotrzymać im kroku. Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakło pięknych strojów. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, dinozaury, ninja, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Tańczyliśmy solo i parami z podskokami i obrotami – słowem była zabawa i działo się.

GALERIA

Pozdrawiam,
Paula Sianos

Skip to content