ALEKSANDRA LANGE I ZOFIA LACHOWICZ WICEMISTRZYNIAMI WIELKOPOLSKI W SZERMIERCE!

Dnia 24.11 klub szermierczy UKS MUSZKIETER MOSINA pojechał na Mistrzostwa Szkół Wielkopolskich w szermierce. Czworo uczniów z naszej szkoły – Aleksandra Lange (8a), Zofia Lachowicz (8a), Agata Nowicka (8a) i Mikołaj Miedziak (8a) tego dnia walczyli w Śremie o jak najwyższe miejsca. Walki były trudne, ponieważ przyjechali nawet zawodnicy z całej Polski. Nasi uczniowie nas nie zawiedli i mimo dużej rywalizacji zajęli bardzo wysokie miejsca. Agata Nowicka zdobyła 7 miejsce, a Mikołaj Miedziak 6 miejsce. Uczniowie trenują od niedawna, więc takie wyniki są bardzo zadawalające. Jednak nasze Aleksandra Lange i Zofia Lachowicz, trenujące od początku założenia klubu zdobyły srebrne medale w kategoriach młodzik i junior młodszy. Trener klubu jest zachwycony tym, że jego podopieczni wywalczyli tak wysokie miejsca.
Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Aleksandra Lange

Skip to content