Laureaci konkursu bibliotecznego o Chrzcie Polski

Z okazji Jubileuszu 1050 lat Chrztu Polski Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zorganizowała dwa konkursy, w których wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły.
13 maja w czytelni Biblioteki Pedagogicznej odbyło się wręczenie nagród, które w imieniu uczniów odebrały panie bibliotekarki.
W dniu 23 maja laureaci odebrali nagrody ufundowane przez organizatora. Były to następujące osoby wyłonione drogą losowania:
– w kategorii „Krzyżówka dla uczniów szkól podstawowych” – Hanna Nowicka z kl. VI a,
– w kategorii „Quiz dla uczniów gimnazjum” – Wiktoria Wojciechowska i Adrianna Kruszyk z II b.
Pozostali uczestnicy konkursów również otrzymali nagrody sponsorowane przez bibliotekę szkolną.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.