Stypendia dla naszych uczniów i nagrody dla nauczycieli!

9 listopada br.  w MOK  odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Mosinie, podczas której zostały wręczone szczególnie wyróżniającym się uczniom stypendia Samorządu Gminy Mosina oraz uhonorowano Nagrodą Burmistrza nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych.

Komisja opiniująca wnioski o przyznanie stypendiów naukowych Samorządu Gminy Mosina dla uczniów gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mosina nagrodziła stypendium 10 uczniów z gminy.

W gronie stypendystów znalazło się pięciu uczniów naszej szkoły.

Wyróżnieniem zostali uhonorowani:

Julia Dmowska – uczennica oddziału 2b,

Martyna Maciejewska – uczennica oddziału 3b,

Mateusz Nowicki – uczeń oddziału 2a,

Mikołaj Nowicki – uczeń oddziału 2a,

Sandra Słowik – uczennica oddziału 2a.

Nasi stypendyści to niezwykle pracowici uczniowie, odnoszą sukcesy w nauce, sporcie, konkursach, działają charytatywnie oraz angażują się w  życie społeczne szkoły i środowiska lokalnego.

Burmistrz Gminy Mosina wręczył także nauczycielom i dyrektorom szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mosina, nagrody.

Nagrodę Burmistrza otrzymało  dwóch nauczycieli naszej szkoły:

Pani Joanna Konara – nauczyciel matematyki i informatyki,

Pani Jolanta Wiesner  – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Pan Burmistrz Jerzy Ryś skierował także słowa uznania pod adresem Pani dyrektor Alicji Trybus i pogratulował ogromnego osiągnięcia, jakim jest otrzymanie przez naszą szkołę tytułu laureata – Wielkopolska Szkoła Roku.

Gratulujemy wyróżnionym nauczycielom i uczniom oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na stronie Urzędu Miasta i Gminy Mosina: https://www.facebook.com/gcimosina/photos/a.1981028222185099.1073741885.1633919150229343/1981029805518274/?type=3&theater

Anna Chilczuk – Bech