Znamy poetów z Wielkopolski

Przed nami trzecia edycja konkursu gminnego: „Znamy poetów z Wielkopolski”. W tym roku szkolnym pochylimy się nad poezją Pani Krystyny Miłobędzkiej.  Etap szkolny konkursu, do którego zapraszamy uczniów klas I – III gimnazjum, odbędzie się po feriach zimowych i składać się będzie, wzorem lat ubiegłych, z konkursu wiedzowego oraz  recytatorskiego. Szczegółowe  informacje dotyczące konkursu Pani Mariola Dominiczak przekazała nauczycielom – polonistom  z prośbą, aby osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie zgłosiły się bezpośrednio do nauczycieli uczących języka polskiego. Ponadto w zakładce:Projekty/Poeci z Wielkopolski znajdziecie, zamieszczony przez Panią Mariolę Dominiczak, REGULAMIN tegorocznej edycji konkursu.

Wiesława Szubarga