Wybierz Nauczyciela Roku w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

Wszyscy zgadzamy się ze słowami Janusza Korczaka, iż:

„Dob­ry wycho­waw­ca, który nie wtłacza a wyz­wa­la, nie ciągnie a wzno­si, nie ug­niata, a kształtu­je, nie dyk­tu­je a uczy, nie żąda a za­pytu­je – przeżyje wraz z dziećmi wiele nat­chnionych chwil.”

Do tegorocznej edycji Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego na Najlepszego Nauczyciela Roku 2023, w dowód wielkiego uznania i ogromnej wdzięczności za wieloletni trud pedagogiczny, kreatywność i poświęcany dzieciom czas, zostały przez Rodziców naszej szkolnej społeczności zgłoszone dwie Wychowawczynie uczące w Szkole Podstawowej nr 2. To Pani Karolina Kilian – wychowawczyni klasy IIc oraz Pani Paulina Minga – wychowawczyni klasy 0c.

Obydwie Panie Nauczycielki doskonale przekazują wiedzę, mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców, są pedagogami z pasją i wyróżniają się ogromną serdecznością.

Pomóżmy zdobyć Im tytuł Nauczyciela Roku 2023!

Obydwie Panie jako jedyne reprezentują Naszą Gminę w tym zaszczytnym plebiscycie.

Szczegółowy opis zasad plebiscytu znajdziecie Państwo w poniższym linku

Głosowanie w plebiscycie trwać będzie do 24 listopada 2023 i polega ono na oddaniu głosu poprzez wysłanie wiadomości sms o treści PZT.425 na numer 7303 (w przypadku głosowania na Panią Karolinę Kilian) lub poprzez wysłanie wiadomości sms o treści PZT.439 na numer 7303 (w przypadku głosowania na Panią Paulinę Mingę). Koszt jednego SMS wynosi 3,69 zł. Głosować można także za pomocą tzw. „kliku” – koszt również 3.69 zł. Ilość SMS i „klików” jest nieograniczona.

Bardzo prosimy o wsparcie naszych wspaniałych Nauczycielek w tym plebiscycie i oddanie swojego głosu!

przy Szkole Podstawowej Nr 2  Mosinie