Konkurs plastyczny – „Ozdoba Wielkanocna”

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 do udziału w  Konkursie Plastycznym pod tytułem: Ozdoba Wielkanocna”

ORGANIZATOR           Świetlica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie
CELE KONKURSU Pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnym”

Poznanie różnych technik plastycznych wykorzystywanych do wykonywania ozdób wielkanocnych.

Prezentacja twórczości uczniów społeczności uczniowskiej.

UCZESTNICY Uczniowie szkoły podstawowej
FORMAT Praca przestrzenna
TECHNIKA WYKONANIA Ozdobienie formy przestrzennej ozdoby wielkanocnej dowolną techniką plastyczną.
KRYTERIA OCENY Pomysłowość ujęcia tematyki konkursowej, estetykę pracy i oryginalność.
TERMINY Rozpoczęcie konkursu:  9 marca   2021 r.

Zakończenie konkursu:  24 marca 2021 r.

WARUNKI UCZESTNICTWA Prace należy złożyć w świetlicy szkolnej, do pracy dołączamy metryczkę z imieniem, nazwiskiem, klasą wykonawcy ozdoby,
OGŁOSZENIE WYNIKOW Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe po zakończeniu konkursu.
PRAWA ORGANIZATORA Wszystkie prace  biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich prezentowania.

Zapraszamy !!!