1000 ręczników zebrane dla szpitala

W dniach 26.10 – 30.10.2020r. przeprowadziliśmy w naszej szkole akcję zbiórki ręczników dla jednoimiennego szpitala przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. W związku z epidemią koronawirusa, personel medyczny apelował o pomoc w zaopatrzenie szpitala w ręczniki niezbędne do celów higienicznych.
Ta potrzebna akcja zainicjowana została przez panie z Rady Rodziców, Agnieszkę Chrzanowską i Ewę Kończal-Kurowską. Przez tydzień trwania zbiórki udało nam się zebrać 1000 ręczników! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu rodziców naszych uczniów, którzy już od pierwszego dnia przynosili do szkoły używane lub też nowe ręczniki.
Cieszymy się, iż akcja spotkała się z tak dużym odzewem i chęcią niesienia pomocy. Planujemy już kolejne zbiórki niezbędnych i pilnych artykułów dla poznańskich szpitali, o czym będziemy informować uczniów i rodziców w najbliższym czasie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę.

Koordynatorzy akcji w szkole:
Anna Arlt-Stelmachowska
Barbara Skoczylas