Zbiórka darów

Zbiórka darów dla Szpitala w Puszczykowie… i w Ludwikowie
W dniach od 12.04 do 28.04.2021r. w naszej szkole odbyła się zbiórka wody i środków higienicznych dla szpitali walczących z koronawirusem. Początkowo, w odpowiedzi na apel przedstawicieli Szpitala w Puszczykowie, planowaliśmy zebrać dary tylko dla tego szpitala. Jednakże, w związku z dużą ilością dostarczonych do szkoły potrzebnych produktów- udało nam się również obdarować Szpital w Ludwikowie.
Bardzo cieszy nas to, iż pomimo nauki zdalnej i braku codziennego kontaktu z naszymi uczniami oraz ich rodzinami przeprowadziliśmy taką pomocową akcję.
Dziękujemy za duże zaangażowanie, szczególnie rodzicom, którzy przynosili wodę butelkowaną, ręczniki papierowe, chusteczki, mydła oraz inne środki higieniczne, a także nauczycielom i pracownikom obsługi.
Nasza szkolna społeczność ponownie włączyła się do ważnej i szlachetnej zbiórki!
Anna Arlt-Stelmachowska
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu