Tydzień temu (16.03.) odbył się szkolny etap VI edycji Wojewódzkiego Konkursu o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych. Do rozwiązywania zadań przystąpiło 13 uczniów z klas IV-VII. W ten sposób wyłoniono 4 zawodników, a właściwie zawodniczki, które będą zmagać się w kolejnym etapie konkursowym. Naszą szkołę będą reprezentować: w grupie klas IV-VI – Urszula Lachowicz (6c) i Jagoda Wolarczak (6b); w grupie klas VII- VIII – Agata Kilian (7b) i Magdalena Łopusińska (7c).
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i włożoną pracę! Czterem reprezentantkom życzymy wytrwałości i trzymamy za nie kciuki! Kolejny etap 30 kwietnia!