Życzenia ze szkoły z Afryki

Z wielką radością przekazuję całej szkolnej społeczności życzenia, które otrzymaliśmy od naszej adopcyjnej szkoły w Afryce. W tym tygodniu otrzymaliśmy życzenia świąteczne  i list, z  którego dowiadujemy się, że koronawirus także naszym Przyjaciołom w Afryce skomplikował naukę. Drodzy Uczniowie, zwróćcie uwagę na to z jakimi trudnościami boryka się nasza adopcyjna szkoła np. liczebność klas (ponad 50 uczniów). Tym  bardziej każde nasze wsparcie jest na wagę złota. Dziękuję za dostarczone w ramach akcji charytatywnej ołówki, mydła, środki opatrunkowe, pasty i szczoteczki. Jest tego naprawdę dużo. Zbiórka trwa do 22 grudnia, dalsze Wasze wsparcie jest mile widziane. W ferie będę pakowała to, co zbierzemy i wraz z Fundacją Redemptoris Missio przygotuję wysyłkę do naszej szkoły w Afryce. Dziękuję Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom za to, że kolejny raz pokazaliście wielkie serce i nie pozostaliście obojętni na potrzeby tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Życzenia z Afryki

Skip to content