YOU CAN DANCE w naszej szkole

Od 24 do29 października odbywały się w naszej szkole eliminacje do finału YOU CAN DANCE. Poszczególne klasy już od początku października przygotowywały się do tej imprezy.

Pod koniec października, podczas lekcji wychowawczych, uczniowie byli zapraszani do stołówki, aby zaprezentować: okrzyk, transparent oraz układ taneczny. Zadania były oceniane przez jury (Panie z świetlicy szkolnej). Spośród 11 klas gimnazjalnych 5 klas przeszło do finału. Te klasy to 1A, 2A, 2B, 3B oraz 3C.

Finał odbył się 2 listopada. Klasy powtórnie zaprezentowały te zadania, które wykonywały podczas eliminacji. Dodatkowym zadaniem był quiz dotyczący wylosowanych przez klasy tancerek i tancerzy. W przerwie między poszczególnymi konkurencjami, mieliśmy też przyjemność obejrzeć 3 układy taneczne przygotowane przez Angelikę Pawlak a zatańczone przez jej grupę taneczną, ( dziewczynki z klasy 4b: Oliwię, Paulinę, Lenę, Magdę, Zosię).

Zadania oceniała komisja w składzie: Pani Dyrektor Alicja Trybus, Pani Anna Sikora oraz Maurycy Szulakiewicz.
Oto ostateczne wyniki:
1 miejsce klasa 2B
2 miejsce klasa 3C
3 miejsce klasa 2A
4 miejsce klasa 3B
5 miejsce klasa 1A,
Klasy 3C oraz 2B uzyskały taką samą ilość punktów. Ostatecznie laureatów 1 i 2 miejsca wyłoniono w wyniku dogrywki.
Organizatorami imprezy byli uczniowie z kl. 3d Angelika Pawlak i Stasiu Mamys (wychow. Pani Agnieszka   Stachowska – Bimkiewicz).
Angelika Pawlak
Stasiu Mamys

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIECIE TUTAJ – Fotorelacja

Skip to content