Wyróżnienie dla autorów książki „Podróż”

Konkurs „Misja książka” jeszcze trwa, ale już niektóre z drużyn zostały nagrodzone egzemplarzem drukowanej książki, o czym zainteresowanych kilka dni temu poinformowało wydawnictwo „Ridero”. Wśród wyróżnionych znaleźli się także nasi uczniowie: Zosia Czaplicka, Nikodem Demuth (2c), Klaudia Fornalik, Inez Zalewska (3b), Ania Stiller (3c), czyli autorzy książki „Podróż”, którzy napisali ją pod kierunkiem p. Wiesławy Szubargi. Sprezentowany, jako nagroda,  przez wydawnictwo „Ridero” drukowany egzemplarz książki   ofiarujemy szkolnej bibliotece.
Korzystając z okazji, pragniemy przypomnieć, że nadal trwa głosowanie w konkursie: „Misja książka”, więc ciągle jeszcze można oddać głos (można głosować tylko raz w czasie całego konkursu) na naszą książkę.
Opiekun grupy
Wiesława Szubarga

Skip to content