Wiosna, wiosna, ach to ty!

Samorząd Uczniowski w tym roku zaplanował powitanie wiosny w formie programu „Mam talent” połączonego z konkursami na najciekawsze wiosenne przebranie i nakrycie głowy oraz turnieju siatkonogi dla reprezentacji klas. Wystrój sali gimnastycznej dzięki Pani Ewie Buksalewicz-Moskal, Pani Arlecie Dąbrowskiej-Tatarynowicz i uczniom, którzy przygotowali wiosenne ozdoby i udekorowali salę, tworzył miłą wiosenną atmosferę.

Nasz program dwukrotnie poprowadziły Martyna Kilian i Antonina Lum z klasy 8a, świetnie sprawdzając się w roli konferansjerek. Była to wspaniała okazja do przekonania się, co pasjonuje niektórych uczniów i jak rozwijają swoje talenty. W pierwszej części imprezy, dla klas czwartych i piątych, swoje umiejętności zaprezentowali:

Patrycja Burdzińska i Martyna Budna z kl. 5a – śpiew

Anna Mikołajczyk z kl. 5c – talent plastyczny

Yelyzaveta Zhyhalkevych z kl. 5a – śpiew

Jakub Dorobek z kl. 4b – talent przyrodniczy

Agnieszka Teodorczyk z kl. 5b – śpiew

Rafael Hakobyan z kl. 4c – talent plastyczny

Mikołaj Gulawski z kl. 5d – gwizdanie melodii

Michalina Konieczna, Daria Kramarska i Dominika Miazga z kl. 5d – śpiew i taniec

Vitalij Burdun z kl. 4a – talent plastyczny

Jury, w skład którego weszli: Pani Dyrektor – Alicja Trybus, artysta plastyk – Pani Ewa Buksalewicz-Moskal – oraz nauczycielka techniki i fizyki – Pani Małgorzata Śliwińska – a także troje przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z kl. 6-8: Wojciech Szymandera z kl. 7b, Antonina Karalus z kl. 8a i Ewa Lachowicz z kl. 6c nie miało łatwego zadania, gdyż występy wszystkich uczniów były ciekawe i wartościowe. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Jakub Dorobek z kl. 4b

II miejsce – Agnieszka Teodorczyk z kl. 5b

III miejsce – Anna Mikołajczyk z kl. 5c

IV miejsce – Vitalij Burdun z kl. 4a

V miejsce – Yelyzaveta Zhyhalkevych z kl. 5a

W imprezie dla klas szóstych, siódmych i ósmych wystąpili:

grupa kabaretowa z kl. 7c – z autorskim skeczem

Zuzanna Maciejewska z kl. 6c – śpiew

Adam Grześkowiak i Franciszek Kilkowski z kl.6a – jazda na rowerze crossowym

Klara Klimaszewska i Wiktoria Straszewska z kl. 6b – taniec

Natasza Głębocka z kl. 6b – talent plastyczny

Jakub Bobrowski z kl. 7c – stand up

Klaudia Ramotowska z kl. 7b – śpiew

Zofia Kempka z kl. 5b i Wiktoria Kaczmarek z kl. 6c – taekwondo

Oleksandr Nyzhnychenko z kl. 7b – talent plastyczny

Iga Szymaszkiewicz z kl. 6c – gra na keyboardzie

Tu również jury – w którym pojawiły się przedstawicielki SU z kl. 4-5: Liliana Maćkowiak z kl. 4b, Alicja Szymandera z kl.4a i Alicja Dybionka z kl. 5b – miało olbrzymią trudność w podjęciu decyzji. Ostatecznie nagrodzono:

nagroda specjalna – grupa kabaretowa z kl. 7c

I miejsce – Natasza Głębocka z kl.6b i Jakub Bobrowski z kl.7c

II miejsce – Zuzanna Maciejewska z kl. 6c

III miejsce – Klaudia Ramotowska z kl. 7b

IV miejsce – Adam Grześkowiak i Franciszek Kilkowski z kl. 6a

Gratulujemy wszystkim występującym. To niełatwa sztuka – stanąć przed innymi, by zaprezentować swoją pasję. Życzymy wytrwałości i satysfakcji w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

Wyniki rozgrywek w siatkonogę, które nie mogłyby się odbyć bez zaangażowania Pana Marcina Kiliana i pomocy Pana Jacka Kołtoniaka, przedstawiają się następująco.

Wśród klas 4-5:

I miejsce – klasa 5c

II miejsce – klasa 4a

III miejsce – klasa 5d

Wśród klas 6-8:

I miejsce – klasa 8a

II miejsce – klasa 7b

III miejsce – klasa 7c

Nie były to łatwe rozgrywki, o czym najlepiej wiedzą sześcioosobowe drużyny z wszystkich klas. Przy tej okazji słowa podziękowania dla grupy chłopców z klasy 7b z sędzią Grzegorzem Krukiem, którzy byli inicjatorami rozgrywek.

Wyniki konkursu na najciekawsze przebranie i nakrycie głowy niebawem ukaże się w ogłoszeniach.

Zapraszam do galerii zdjęć z imprezy na szkolnym Fb -GALERIAGALERIA

Anna Ciesielska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content