Świąteczna wizyta w Rezydencji Seniora

W środę 22 grudnia Wielkoduchy z klasy III d po raz kolejny wybrały się z wizytą do Rezydencji Seniora w Puszczykowie. Jesteśmy już zaprawieni w długich spacerach, to też drogę pokonaliśmy pieszo. W tym roku przygotowaliśmy przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Ta piękna baśń wpisuje się doskonale w przedświąteczny nastrój. Mieszkańcy domu jak zwykle przyjęli nas ciepło i nagrodzili szczerymi brawami.

        Jesteśmy szczęśliwi, że możemy umilić czas starszym, często samotnym osobom. Czasami bardzo niewiele potrzeba, aby na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech. Starajmy się o tym pamiętać wszyscy , i to nie tylko „ od święta”.

                                                      Opiekun Wielkoduchów

                                                          Renata Nurkowska

FOTORELACJA ze spotkania

Skip to content