Stypendystka Samorządu Gminy Mosina – Tatiana Tomczak

Tatiana Tomczak jest uczennicą klasy VIII b Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie. Ma dużo energii, którą zaraża innych. Corocznie otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem i uzyskuje wzorowe zachowanie.

Jej pasją jest sport. Od 10 lat trenuje Taekwondo Olimpijskie. Jest wicemistrzynią Polski w swojej kategorii w tej dyscyplinie. Sukcesy Tatiany: w 2017 r. II m. Międzynarodowym Pucharze Polski Małopolska CUP, II m. w Międzynarodowym Turnieju w Pradze, Tatiana znalazła się w kadrach wojewódzkich w kategorii kadet; w 2018 r. III m. w Pucharze Polski, II m. w VII Mistrzostwach Gór Świętokrzyskich, V m. w Pucharze Świata Polish Open Warszawa, I m. w Balitic CUP Pucharze Polski; w 2019 r. II m. w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, II m. w CUP Pucharze Polski w Swarzędzu, V m. w Belgia Open Lommel, I m. w CUP 2019 w Bydgoszczy, II m. w CUP 2019 w Olsztynie, reprezentantka Kadry Wielkopolski w swojej kategorii wiekowej. Tatiana została nagrodzona stypendium Burmistrza Gminy Mosina w 2018 r. oraz nagrodą Burmistrza.

Jest laureatką Akademii Talentów Enea. Swoją przyszłość wiąże ze sportem. Naukę pragnie kontynuować w Szkole Sportowej w Warszawie.

Beata Buchwald

Skip to content