Spotkanie z Panią Izabelą Kowalewską

Dnia 7 kwietnia 2017 roku (piątek) w godzinach 10:30-12:20 w naszej szkole odbyło się spotkanie z projektantką mody, a zarazem właścicielką pracowni „La Mia”, Panią Izabelą Kowalewską. Były to warsztaty, mające na celu zwiększenie naszej wiedzy w temacie szycia, jak i dziedzin ściśle z nim związanych.

Podczas tych niezwykle interesujących zajęć mieliśmy możliwość nauczenia się wielu ciekawych rzeczy poprzez zorganizowanie przez Panią Izabelę mini konkursu. Dzięki niemu mogliśmy wykazać się wiedzą teoretyczną w zakresie przedmiotów przeznaczonych do wykonywania tego rzemiosła oraz zaprojektować, w utworzonych przez kilku przedstawicieli każdej z klas gimnazjalnych grupach, poduszki związane z wylosowanymi przez nas państwami. Dla wszystkich, jak i każdego z osobna było to niezwykłe przeżycie oraz szansa na nauczenie się czegoś nowego.

Podczas tego niezapomnianego spotkania wielu z nas odkryło pasję do projektowania i przekonało się, że z pozoru, tylko zwykłe hobby może przerodzić się w styl życia.

Pani Izabela okazała się być bardzo wesołą, pozytywną oraz niesamowicie oryginalną osobą, wytrwale dążącą do postawionych sobie celów, i marzeń. Uważam, że dla niejednego z nas może być mentorką.

Zofia Czaplicka i Kornelia Remlein

Fotorelacja

Skip to content