Relacja z półkolonii 3-7.07.2023

W dniach 03 – 07 lipca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbył się drugi turnus półkolonii zorganizowanych dla uczniów naszej szkoły. Zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Na uczestników czekało wiele atrakcji, każdego dnia przewidziana była inna wycieczka. Wszystkie dni dzieci spędziły poza murami szkoły, organizatorzy zadbali, by nie nudziły się i aktywnie spędzały czas. Półkoloniści obejrzeli film w Multikinie Stary Browar „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”, odwiedzili między innymi: Nowe Zoo w Poznaniu, Deli Park w Trzebawiu, Wielkopolski Park Narodowy – tworzyli modele ptaków, obejrzeli Muzeum Przyrodnicze oraz wzięli udział w grze terenowej „Jak działa eko system”. Wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez ART Zagrodę, na których wykonali własnoręcznie pamiątki – drewnianą łódkę i rybkę. Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobny upominek. Dzieci wracały do domu zmęczone, ale zadowolone i z niecierpliwością oczekiwały kolejnego dnia. Atmosfera  panująca na półkolonii była wspaniała. Do zobaczenia za rok!

GALERIA

Paula Sianos

Paulina Minga

Skip to content