Podsumowanie całorocznej rywalizacji klas

W różnorodnych działaniach zaproponowanych przez Samorząd Uczniowski klasy 4-8 zdobywały punkty. Klasy, które okazały się najaktywniejsze to:

na I miejscu – klasa 4c,

na II miejscu – klasa 6b,

na III miejscu – klasa 8c.

Uczniowie najbardziej zaangażowanych klas otrzymali słodkie upominki.

Dziękuję za dokonanie w klasach oceny działań SU w II półroczu – są to cenne wskazówki do planowania pracy na kolejny rok. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy aktywnie włączyli się w pracę Samorządu Uczniowskiego i tym, którzy systematycznie przychodzili na spotkania przedstawicieli SU, a potem przekazywali informacje swoim koleżankom i kolegom z klas oraz zachęcali ich do podjęcia działań.

Życzę Wszystkim pięknych i bezpiecznych wakacji, które napełnią Was pomysłami i energią do działania w kolejnym roku szkolnym!

GALERIA

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Anna Ciesielska

Skip to content