Organizacja pracy szkoły w dniach od 17 do 28 maja 2021 r.

  1. Szanowni Państwo informuję że d dniach od 19 do 21 maja 2021 r. odbędą się zebrania z rodzicami on-line.  Plan zebrań zostanie zamieszczony na stronie szkoły 17 maja.

  1. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021r. w terminie od 17 do 28 maja szkoła pracuje w trybie hybrydowym. Oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3 mają wszystkie zajęcia stacjonarne. Klasy 1-3 wracają do planu lekcji zgodnie z planem w Librusie. Klasy IV-VIII pracują w systemie hybrydowym. Harmonogram zajęć otrzymają Państwo i uczniowie od wychowawców klas.

  2. Plan wejść/ wyjść do/ze szkoły w okresie od 17-28 maja:

  • Oddziały przedszkolne- wejście od ulicy Sowinieckiej,
  • Klasy 1-3 oraz klasy 8- wejście od boiska,
  • Klasy 4-7- wejście od ulicy Sowinieckiej.

Dyrektor szkoły

Alicja Trybus

Skip to content